Gozdnica

Twoje miasto ...

Co w projekcie piszczy ?

Przedszkolaki z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gozdnicy bardzo miło wspominają niedawno odbyte powiatowe dożynki. Maluchy z kółka tanecznego i teatralnego miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności przed szerszą publicznością.

Zajęcia taneczno-ruchowe, teatralne oraz inne: językowe, muzyczne, matematyczne, przyrodniczo-badawcze,  plastyczne, języka angielskiego, komputerowe, kulinarne realizowane są w ramach projektu unijnego Równy start dla dzieci z Przedszkola przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Gozdnicy.

Projekt właśnie wszedł w drugi okres realizacji. Po wakacjach zostały wznowione dodatkowe zajęcia grupowe oraz indywidualne z zakresu nauki poprawnej wymowy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacyjne oraz gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Zajęcia uatrakcyjniają zakupione z projektu nowoczesne pomoce dydaktyczne i niezwykłe zabawki edukacyjne, dzięki czemu  dzieci ochoczo i z przyjemnością biorą aktywny udział w zajęciach. Wszyscy nie mogą się doczekać wycieczek do fabryki bombek, ceramiki i teatru w Zielonej Górze.

Warto przypomnieć, że w ramach projektu od lutego funkcjonuje nowa 25 osobowa grupa przedszkolaków. Maluchy przebywają w pięknej, wyremontowanej sali, wyposażonej w nowe meble, sprzęt i zabawki. Korzystają również z łazienki, która wcześniej spełniała rolę schowka.

W nowym roku szkolnym 2017/2018 przedszkolakom życzymy miłej zabawy i nauki.

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW