Gozdnica

Twoje miasto ...

"Sisi" znalazła dom!

Informujemy, że suczka znalazła dom . Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniu domu dla "Sisi", a w szczególności Pani Jagodzie Urban, która zaangażowała się w stu procentach i znalazła jej kochających właścicieli. Serdeczne podziękowania należą się również Panu Pawłowi Laskowskiemu za opiekę nad Sisi oraz "miejską" labradorką i jej szczeniakami.
Warto dodać również, że suczka według przyjętych przez miasto zasad przed pójściem do nowego domu została zbadana, odrobaczona i zaszczepiona, jeżeli również istnieje taka potrzeba Miasto Gozdnica dopuszcza sterylizację/kastrację na koszt Gminy aby piesek był odpowiednio przygotowany do adopcji
Pamiętajmy jednak, że pies trafiający do schroniska, który nie znajdzie rodziny adopcyjnej, będzie skazany na dożywotnie przebywanie w kojcu, dlatego tak ważne jest to, aby zapisywać numery rejestracyjne samochodów, z których wyrzuca się psy, robić im zdjęcia, zapamiętać markę, czy kolor samochodu. Takie informacje dadzą szansę na odnalezienie sprawców, pociągnięcie ich do odpowiedzialności i obciążenie kosztami opieki nad zwierzęciem, a przede wszystkim zniechęci potencjalnych sprawców do porzucania zwierząt.

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW