Gozdnica

Twoje miasto ...

„Trzy godzinki dla rodzinki"

27 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole festyn zatytułowany „Trzy godzinki dla rodzinki.

Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło. Przygotowania trwały już od godziny 13.00. Starsi uczniowie ustawiali stoliki, ławki i krzesełka. Rodzice i nauczyciele przygotowywali stoiska, loterię, nagłośnienie i dekorację. O godzinie 14.00 wszystko było gotowe do rozpoczęcia festynu. W czasie trwających występów dzieciaczków z przedszkola, uczniów z podstawówki i gimnazjum, można było spróbować różnych smakołyków. O nasze żołądki zadbali rodzice i personel szkoły. Wszystko było jak zawsze pyszne. Atrakcją festynu był praktyczny pokaz udzielania pierwszej pomocy zorganizowany przez profesjonalny zespół ratowników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gozdnicy. Wielu uczniów z przyjemnością przejechało się wozem strażackim. Troszkę kalorii można było stracić podczas zabawy sportowej i skoków na dmuchanych ślizgawkach.

Tradycyjnie na koniec odbyło się losowanie nagród głównych loterii fantowej. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli czekali z niecierpliwością na ten moment. Radości było co niemiara. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do pani Mazurkiewicz, do pani Gątnickiej i do  pana Kleszczyńskiego. Wspomniane osoby wygrały: mikser , wielofunkcyjny odkurzacz oraz rower. Słowa uznania należą się sponsorom, którzy w ten sposób wspierają naszą szkołę. Dzięki nim nasza szkoła stale się rozwija. Bardzo duże znaczenie ma zaangażowanie rodziców, uczniów, nauczycieli i personelu szkolnego.

Bez integracji, wzajemnej współpracy i wsparcia, nie mogłyby się odbyć tak wspaniałe imprezy. Teraz naprawdę czujemy, że jesteśmy razem dla naszych dzieci. Wszystkim bardzo dziękujemy.

 

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW