Gozdnica

Twoje miasto ...

Znowu szukamy domu dla porzuconego pieska!

Kolejny pies podrzucony w Gozdnicy. Jest to bardzo wychudzona suczka w wieku do jednego roku. Trafiła pod opiekę miasta w piątek po kilku dniach, w których znalazcy próbowali poradzić sobie samodzielnie z jej bezdomnością. Z relacji osób przekazujących suczkę wynika, że widziały one samochód, z którego ją wyrzucono.
Pamiętajmy jednak, że pies trafiający do schroniska, który nie znajdzie rodziny adopcyjnej, będzie skazany na dożywotnie przebywanie w kojcu, dlatego tak ważne jest zapobieganie takim sytuacjom. Zapisujmy numery rejestracyjne samochodów, z których wyrzuca się psy, róbmy im zdjęcia, zapamiętujmy markę, czy kolor samochodów. Takie informacje dadzą szansę na odnalezienie sprawców, pociągnięcie ich do odpowiedzialności i obciążenie kosztami opieki nad zwierzęciem, a przede wszystkim zniechęci potencjalnych sprawców do porzucania zwierząt.
Teraz suczkę czekają badania, odrobaczanie, szczepienia, i poszukiwanie domu, z którego nikt jej nie wyrzuci. Znowu liczymy na Waszą aktywność i pomoc. Szukajmy domu dla „Sisi”, bo takie imię otrzymała od osób, które jako pierwsze przejęły się jej losem.

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW