Gozdnica

Twoje miasto ...

LOWE dla wszystkich już na półmetku !

Projekt LOWE przekroczył półmetek. Na jego realizację miasto Gozdnica uzyskało dofinansowanie w wysokości 200.000 zł, ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu Akademia Wiedzy Koniecznej co stanowi blisko 100% kosztów. Projekt przewiduje aktywizację szkół gminnych jako Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji adresowanych do osób dorosłych, więc realizowany jest w Szkole.
Na załączonych zdjęciach, które dostępne są pod adresem : https://goo.gl/zsVNDF pokazujemy kurs tańca, języka niemieckiego, zdobywanie uprawnień elektryka do 1 kV, kurs specjalisty ds. kadr i płac, zajęcia z jogi, ratownictwa medycznego, udzielania pierwszej pomocy, zdjęcia z wyjazdu do opery, z konkursu „Kulinarna Akademia Smaku”, czy spotkania z lekarzem geriatrą. Pokazujemy także zakupiony z projektu sprzęt w tym: nagłośnienie, strój Mikołaja, czy tzw. koksowniki. Zakup innych przydatnych rzeczy wkrótce.
Inne ciekawe kursy jeszcze przed nami w tym m.in. kurs palacza CO, operator wózka jezdniowego, operator żurawia przenośnego, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy i wiele innych. Projekt trwa do końca marca br.

Szkoła jako Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji

Ośrodek LOWE

Projekty Unijne

pozyskane fundusze:

Program rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019

pozyskane środki:
edycja 2016 - 779.900,00

edycja 2017 - 439.043,00

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 (PROW 2014-2020)

dofinansowanie z UE: 288.263,00

Azbest

ODPAD NIEBEZPIECZNY!!!

Województwo Lubuskie

Parafia św. Wawrzyńca w Gozdnicy

www.gozdnica.parafia.info.pl

Bory Dolnośląskie

Lubuskie Centrum Obsługi Inwestora

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

Lubuska Niebieska Tarcza Wobec Przemocy

WFOŚiGW

WFOŚiGW